آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها589
تعداد مقالات6,026
تعداد مشاهده مقاله8,849,487
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,834,204
Roshandel Tavana, N.. (1401). The Craig interpolation property for rational Gödel logic. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(1), 19-25. doi: 10.22111/ijfs.2023.7343
N. Roshandel Tavana. "The Craig interpolation property for rational Gödel logic". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 1, 1401, 19-25. doi: 10.22111/ijfs.2023.7343
Roshandel Tavana, N.. (1401). 'The Craig interpolation property for rational Gödel logic', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(1), pp. 19-25. doi: 10.22111/ijfs.2023.7343
Roshandel Tavana, N.. The Craig interpolation property for rational Gödel logic. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 20(1): 19-25. doi: 10.22111/ijfs.2023.7343


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب