آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها589
تعداد مقالات6,026
تعداد مشاهده مقاله8,849,600
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,834,298
Hadj Taieb, N., Hammami, M. A.. (1401). On the global stabilization of perturbed nonlinear fuzzy control systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(1), 39-52. doi: 10.22111/ijfs.2023.7345
N. Hadj Taieb; M. A. Hammami. "On the global stabilization of perturbed nonlinear fuzzy control systems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 1, 1401, 39-52. doi: 10.22111/ijfs.2023.7345
Hadj Taieb, N., Hammami, M. A.. (1401). 'On the global stabilization of perturbed nonlinear fuzzy control systems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(1), pp. 39-52. doi: 10.22111/ijfs.2023.7345
Hadj Taieb, N., Hammami, M. A.. On the global stabilization of perturbed nonlinear fuzzy control systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 20(1): 39-52. doi: 10.22111/ijfs.2023.7345


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب