آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها683
تعداد مقالات6,672
تعداد مشاهده مقاله10,584,115
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,128,241
Zhang, Y. Q., Liu, H. W.. (1401). New constructions of lattice-valued quasi-overlap functions. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(1), 103-117. doi: 10.22111/ijfs.2023.7349
Y. Q. Zhang; H. W. Liu. "New constructions of lattice-valued quasi-overlap functions". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 1, 1401, 103-117. doi: 10.22111/ijfs.2023.7349
Zhang, Y. Q., Liu, H. W.. (1401). 'New constructions of lattice-valued quasi-overlap functions', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(1), pp. 103-117. doi: 10.22111/ijfs.2023.7349
Zhang, Y. Q., Liu, H. W.. New constructions of lattice-valued quasi-overlap functions. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 20(1): 103-117. doi: 10.22111/ijfs.2023.7349


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب