آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها683
تعداد مقالات6,672
تعداد مشاهده مقاله10,584,431
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,128,315
Liu, Z. S., Li, X.. (1401). Quintuple intuitionistic fuzzy implications reasoning algorithms and application. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(1), 153-170. doi: 10.22111/ijfs.2023.7352
Z. S. Liu; X. Li. "Quintuple intuitionistic fuzzy implications reasoning algorithms and application". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 1, 1401, 153-170. doi: 10.22111/ijfs.2023.7352
Liu, Z. S., Li, X.. (1401). 'Quintuple intuitionistic fuzzy implications reasoning algorithms and application', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(1), pp. 153-170. doi: 10.22111/ijfs.2023.7352
Liu, Z. S., Li, X.. Quintuple intuitionistic fuzzy implications reasoning algorithms and application. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 20(1): 153-170. doi: 10.22111/ijfs.2023.7352


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب