آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها589
تعداد مقالات6,026
تعداد مشاهده مقاله8,849,505
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,834,213
Zhang, Y., Li, D. C.. (1401). Fuzzy implications satisfying the generalized hypothetical syllogism based on the Bandler-Kohout subproduct with semicopulas. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(1), 171-183. doi: 10.22111/ijfs.2023.7353
Y. Zhang; D. C. Li. "Fuzzy implications satisfying the generalized hypothetical syllogism based on the Bandler-Kohout subproduct with semicopulas". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 1, 1401, 171-183. doi: 10.22111/ijfs.2023.7353
Zhang, Y., Li, D. C.. (1401). 'Fuzzy implications satisfying the generalized hypothetical syllogism based on the Bandler-Kohout subproduct with semicopulas', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(1), pp. 171-183. doi: 10.22111/ijfs.2023.7353
Zhang, Y., Li, D. C.. Fuzzy implications satisfying the generalized hypothetical syllogism based on the Bandler-Kohout subproduct with semicopulas. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 20(1): 171-183. doi: 10.22111/ijfs.2023.7353


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب