آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها612
تعداد مقالات6,232
تعداد مشاهده مقاله9,356,696
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,107,721
Li, Z., Su, Y.. (1402). On linearly ordered index sets for ordinal sums in the sense of A. H. Clifford yielding uninorms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(2), 161-166. doi: 10.22111/ijfs.2023.7563
Z. Li; Y. Su. "On linearly ordered index sets for ordinal sums in the sense of A. H. Clifford yielding uninorms". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 2, 1402, 161-166. doi: 10.22111/ijfs.2023.7563
Li, Z., Su, Y.. (1402). 'On linearly ordered index sets for ordinal sums in the sense of A. H. Clifford yielding uninorms', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(2), pp. 161-166. doi: 10.22111/ijfs.2023.7563
Li, Z., Su, Y.. On linearly ordered index sets for ordinal sums in the sense of A. H. Clifford yielding uninorms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(2): 161-166. doi: 10.22111/ijfs.2023.7563


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب