آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها683
تعداد مقالات6,672
تعداد مشاهده مقاله10,584,043
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,128,157
Khastan, A., Rodriguez-Lopez, R.. (1402). Some aspects on computation of scalar valued and fuzzy valued integrals over fuzzy domains. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(3), 1-17. doi: 10.22111/ijfs.2023.7635
A. Khastan; R. Rodriguez-Lopez. "Some aspects on computation of scalar valued and fuzzy valued integrals over fuzzy domains". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 3, 1402, 1-17. doi: 10.22111/ijfs.2023.7635
Khastan, A., Rodriguez-Lopez, R.. (1402). 'Some aspects on computation of scalar valued and fuzzy valued integrals over fuzzy domains', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(3), pp. 1-17. doi: 10.22111/ijfs.2023.7635
Khastan, A., Rodriguez-Lopez, R.. Some aspects on computation of scalar valued and fuzzy valued integrals over fuzzy domains. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(3): 1-17. doi: 10.22111/ijfs.2023.7635


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب