آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها678
تعداد مقالات6,645
تعداد مشاهده مقاله10,500,332
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,063,491
Karimzadeh, M. R., Daraby, B., Rahimi, A.. (1402). Diaz-Metcalf type inequality for Sugeno and pseudo-integrals. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(3), 31-41. doi: 10.22111/ijfs.2023.7637
M. R. Karimzadeh; B. Daraby; A. Rahimi. "Diaz-Metcalf type inequality for Sugeno and pseudo-integrals". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 3, 1402, 31-41. doi: 10.22111/ijfs.2023.7637
Karimzadeh, M. R., Daraby, B., Rahimi, A.. (1402). 'Diaz-Metcalf type inequality for Sugeno and pseudo-integrals', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(3), pp. 31-41. doi: 10.22111/ijfs.2023.7637
Karimzadeh, M. R., Daraby, B., Rahimi, A.. Diaz-Metcalf type inequality for Sugeno and pseudo-integrals. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(3): 31-41. doi: 10.22111/ijfs.2023.7637


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب