آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها658
تعداد مقالات6,429
تعداد مشاهده مقاله10,159,270
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,684,501
Ma, L. W., Gao, Q., Shi, X. Y., Zhao, X. C.. (1402). Fuzzy accompanied approximation space under fuzzy relation. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(3), 75-94. doi: 10.22111/ijfs.2023.7640
L. W. Ma; Q. Gao; X. Y. Shi; X. C. Zhao. "Fuzzy accompanied approximation space under fuzzy relation". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 3, 1402, 75-94. doi: 10.22111/ijfs.2023.7640
Ma, L. W., Gao, Q., Shi, X. Y., Zhao, X. C.. (1402). 'Fuzzy accompanied approximation space under fuzzy relation', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(3), pp. 75-94. doi: 10.22111/ijfs.2023.7640
Ma, L. W., Gao, Q., Shi, X. Y., Zhao, X. C.. Fuzzy accompanied approximation space under fuzzy relation. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(3): 75-94. doi: 10.22111/ijfs.2023.7640


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب