آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها683
تعداد مقالات6,672
تعداد مشاهده مقاله10,584,199
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,128,250
Das, S., Chakraborty, D., Koczy, L. T.. (1402). Forward and backward fuzzy rule base interpolation using fuzzy geometry. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(3), 127-146. doi: 10.22111/ijfs.2023.7643
S. Das; D. Chakraborty; L. T. Koczy. "Forward and backward fuzzy rule base interpolation using fuzzy geometry". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 3, 1402, 127-146. doi: 10.22111/ijfs.2023.7643
Das, S., Chakraborty, D., Koczy, L. T.. (1402). 'Forward and backward fuzzy rule base interpolation using fuzzy geometry', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(3), pp. 127-146. doi: 10.22111/ijfs.2023.7643
Das, S., Chakraborty, D., Koczy, L. T.. Forward and backward fuzzy rule base interpolation using fuzzy geometry. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(3): 127-146. doi: 10.22111/ijfs.2023.7643


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب