آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها678
تعداد مقالات6,645
تعداد مشاهده مقاله10,504,076
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,066,872
Zhu, Y., Wang, G. X., Li, C. J.. (1402). Weighted approximation of fuzzy numbers by using m-n-step type fuzzy number. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(3), 147-158. doi: 10.22111/ijfs.2023.7644
Y. Zhu; G. X. Wang; C. J. Li. "Weighted approximation of fuzzy numbers by using m-n-step type fuzzy number". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 3, 1402, 147-158. doi: 10.22111/ijfs.2023.7644
Zhu, Y., Wang, G. X., Li, C. J.. (1402). 'Weighted approximation of fuzzy numbers by using m-n-step type fuzzy number', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(3), pp. 147-158. doi: 10.22111/ijfs.2023.7644
Zhu, Y., Wang, G. X., Li, C. J.. Weighted approximation of fuzzy numbers by using m-n-step type fuzzy number. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(3): 147-158. doi: 10.22111/ijfs.2023.7644


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب