آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها688
تعداد مقالات6,721
تعداد مشاهده مقاله10,774,452
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,257,349
Davoudi, N., Hamidi, F., Mishmast Nehi, H.. (1402). (2201-7210) A bilevel linear programming model with interval type-2 triangular fuzzy numbers. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(5), 47-69. doi: 10.22111/ijfs.2023.7675
N. Davoudi; F. Hamidi; H. Mishmast Nehi. "(2201-7210) A bilevel linear programming model with interval type-2 triangular fuzzy numbers". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 5, 1402, 47-69. doi: 10.22111/ijfs.2023.7675
Davoudi, N., Hamidi, F., Mishmast Nehi, H.. (1402). '(2201-7210) A bilevel linear programming model with interval type-2 triangular fuzzy numbers', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(5), pp. 47-69. doi: 10.22111/ijfs.2023.7675
Davoudi, N., Hamidi, F., Mishmast Nehi, H.. (2201-7210) A bilevel linear programming model with interval type-2 triangular fuzzy numbers. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(5): 47-69. doi: 10.22111/ijfs.2023.7675


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب