آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها658
تعداد مقالات6,441
تعداد مشاهده مقاله10,163,336
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,693,688
Wang, Ya-Ming. (1402). An addendum to ``Construction of 2-uninorms on bounded lattices''. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(4), 97-102. doi: 10.22111/ijfs.2023.42782.7478
Ya-Ming Wang. "An addendum to ``Construction of 2-uninorms on bounded lattices''". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 4, 1402, 97-102. doi: 10.22111/ijfs.2023.42782.7478
Wang, Ya-Ming. (1402). 'An addendum to ``Construction of 2-uninorms on bounded lattices''', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(4), pp. 97-102. doi: 10.22111/ijfs.2023.42782.7478
Wang, Ya-Ming. An addendum to ``Construction of 2-uninorms on bounded lattices''. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(4): 97-102. doi: 10.22111/ijfs.2023.42782.7478


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب