آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها658
تعداد مقالات6,429
تعداد مشاهده مقاله10,160,514
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,686,988
Jardón, Daniel, Sánchez, Iván, Sanchis, Manuel. (1402). Fuzzy sets on uniform spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(6), 123-135. doi: 10.22111/ijfs.2023.43774.7700
Daniel Jardón; Iván Sánchez; Manuel Sanchis. "Fuzzy sets on uniform spaces". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 6, 1402, 123-135. doi: 10.22111/ijfs.2023.43774.7700
Jardón, Daniel, Sánchez, Iván, Sanchis, Manuel. (1402). 'Fuzzy sets on uniform spaces', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(6), pp. 123-135. doi: 10.22111/ijfs.2023.43774.7700
Jardón, Daniel, Sánchez, Iván, Sanchis, Manuel. Fuzzy sets on uniform spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(6): 123-135. doi: 10.22111/ijfs.2023.43774.7700


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب