آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها658
تعداد مقالات6,429
تعداد مشاهده مقاله10,160,827
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,687,507
Font, Juan J., Macario, Sergio. (1402). Jackson-type approximation for fuzzy-valued functions by means of trapezoidal functions. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(6), 49-62. doi: 10.22111/ijfs.2023.43522.7655
Juan J. Font; Sergio Macario. "Jackson-type approximation for fuzzy-valued functions by means of trapezoidal functions". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 6, 1402, 49-62. doi: 10.22111/ijfs.2023.43522.7655
Font, Juan J., Macario, Sergio. (1402). 'Jackson-type approximation for fuzzy-valued functions by means of trapezoidal functions', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(6), pp. 49-62. doi: 10.22111/ijfs.2023.43522.7655
Font, Juan J., Macario, Sergio. Jackson-type approximation for fuzzy-valued functions by means of trapezoidal functions. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(6): 49-62. doi: 10.22111/ijfs.2023.43522.7655


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب