آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها658
تعداد مقالات6,429
تعداد مشاهده مقاله10,160,868
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,687,523
Onder, Zerrin, Savas, Ekrem, Canak, Ibrahim. (1402). Some novel approaches on the $(\overline{N},p,q)$ summability of double sequences of fuzzy numbers and its applications. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(6), 105-122. doi: 10.22111/ijfs.2023.44900.7922
Zerrin Onder; Ekrem Savas; Ibrahim Canak. "Some novel approaches on the $(\overline{N},p,q)$ summability of double sequences of fuzzy numbers and its applications". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 6, 1402, 105-122. doi: 10.22111/ijfs.2023.44900.7922
Onder, Zerrin, Savas, Ekrem, Canak, Ibrahim. (1402). 'Some novel approaches on the $(\overline{N},p,q)$ summability of double sequences of fuzzy numbers and its applications', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(6), pp. 105-122. doi: 10.22111/ijfs.2023.44900.7922
Onder, Zerrin, Savas, Ekrem, Canak, Ibrahim. Some novel approaches on the $(\overline{N},p,q)$ summability of double sequences of fuzzy numbers and its applications. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(6): 105-122. doi: 10.22111/ijfs.2023.44900.7922


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب