آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها658
تعداد مقالات6,429
تعداد مشاهده مقاله10,160,843
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,687,510
Syed Ali, M., MUBEEN TAJUDEEN, M, Rajchakit, Grienggrai, jirawattanapanit, anuwat. (1402). $H_{\infty}$ control for discrete-time IT2 fuzzy system with infinite distributed-delay via Adaptive event-triggered scheme and its application. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21(1), 83-101. doi: 10.22111/ijfs.2023.43679.7686
M. Syed Ali; M MUBEEN TAJUDEEN; Grienggrai Rajchakit; anuwat jirawattanapanit. "$H_{\infty}$ control for discrete-time IT2 fuzzy system with infinite distributed-delay via Adaptive event-triggered scheme and its application". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21, 1, 1402, 83-101. doi: 10.22111/ijfs.2023.43679.7686
Syed Ali, M., MUBEEN TAJUDEEN, M, Rajchakit, Grienggrai, jirawattanapanit, anuwat. (1402). '$H_{\infty}$ control for discrete-time IT2 fuzzy system with infinite distributed-delay via Adaptive event-triggered scheme and its application', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21(1), pp. 83-101. doi: 10.22111/ijfs.2023.43679.7686
Syed Ali, M., MUBEEN TAJUDEEN, M, Rajchakit, Grienggrai, jirawattanapanit, anuwat. $H_{\infty}$ control for discrete-time IT2 fuzzy system with infinite distributed-delay via Adaptive event-triggered scheme and its application. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 21(1): 83-101. doi: 10.22111/ijfs.2023.43679.7686


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب