آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,822
تعداد مشاهده مقاله8,157,912
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,457,719
Dundar, Erdinc., Talo, Ozer. (1392). $\mathcal{I}_2$-convergence of double sequences of\\ fuzzy numbers. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10(3), 37-50. doi: 10.22111/ijfs.2013.809
Erdinc. Dundar; Ozer Talo. "$\mathcal{I}_2$-convergence of double sequences of\\ fuzzy numbers". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10, 3, 1392, 37-50. doi: 10.22111/ijfs.2013.809
Dundar, Erdinc., Talo, Ozer. (1392). '$\mathcal{I}_2$-convergence of double sequences of\\ fuzzy numbers', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10(3), pp. 37-50. doi: 10.22111/ijfs.2013.809
Dundar, Erdinc., Talo, Ozer. $\mathcal{I}_2$-convergence of double sequences of\\ fuzzy numbers. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1392; 10(3): 37-50. doi: 10.22111/ijfs.2013.809


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.