آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها669
تعداد مقالات6,535
تعداد مشاهده مقاله10,298,655
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,873,122
Hua, Xiujuan. (1402). Idempotent semi-t-operators on bounded lattices. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21(1), 51-64. doi: 10.22111/ijfs.2023.43078.7564
Xiujuan Hua. "Idempotent semi-t-operators on bounded lattices". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21, 1, 1402, 51-64. doi: 10.22111/ijfs.2023.43078.7564
Hua, Xiujuan. (1402). 'Idempotent semi-t-operators on bounded lattices', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21(1), pp. 51-64. doi: 10.22111/ijfs.2023.43078.7564
Hua, Xiujuan. Idempotent semi-t-operators on bounded lattices. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 21(1): 51-64. doi: 10.22111/ijfs.2023.43078.7564


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب