آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها683
تعداد مقالات6,672
تعداد مشاهده مقاله10,588,754
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,130,446
Xie, Aifang, Qieqiong, Zhang. (1403). On modularity property for uninorms with continuous underlying functions. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21(2), 105-116. doi: 10.22111/ijfs.2024.46579.8211
Aifang Xie; Zhang Qieqiong. "On modularity property for uninorms with continuous underlying functions". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21, 2, 1403, 105-116. doi: 10.22111/ijfs.2024.46579.8211
Xie, Aifang, Qieqiong, Zhang. (1403). 'On modularity property for uninorms with continuous underlying functions', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21(2), pp. 105-116. doi: 10.22111/ijfs.2024.46579.8211
Xie, Aifang, Qieqiong, Zhang. On modularity property for uninorms with continuous underlying functions. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1403; 21(2): 105-116. doi: 10.22111/ijfs.2024.46579.8211


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب