آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها678
تعداد مقالات6,645
تعداد مشاهده مقاله10,504,061
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,066,862
Liu, Mengying, Yue, Yueli. (1403). The reflexivity of the category of stratified L-algebraic closure spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21(2), 117-127. doi: 10.22111/ijfs.2024.47190.8314
Mengying Liu; Yueli Yue. "The reflexivity of the category of stratified L-algebraic closure spaces". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21, 2, 1403, 117-127. doi: 10.22111/ijfs.2024.47190.8314
Liu, Mengying, Yue, Yueli. (1403). 'The reflexivity of the category of stratified L-algebraic closure spaces', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21(2), pp. 117-127. doi: 10.22111/ijfs.2024.47190.8314
Liu, Mengying, Yue, Yueli. The reflexivity of the category of stratified L-algebraic closure spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1403; 21(2): 117-127. doi: 10.22111/ijfs.2024.47190.8314


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب