آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,825
تعداد مشاهده مقاله8,164,760
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,462,458
Sadeqi, I., Moradlou, F., Salehi, M.. (1392). ON APPROXIMATE CAUCHY EQUATION IN FELBIN'S TYPE FUZZY NORMED LINEAR SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10(3), 51-63. doi: 10.22111/ijfs.2013.862
I. Sadeqi; F. Moradlou; M. Salehi. "ON APPROXIMATE CAUCHY EQUATION IN FELBIN'S TYPE FUZZY NORMED LINEAR SPACES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10, 3, 1392, 51-63. doi: 10.22111/ijfs.2013.862
Sadeqi, I., Moradlou, F., Salehi, M.. (1392). 'ON APPROXIMATE CAUCHY EQUATION IN FELBIN'S TYPE FUZZY NORMED LINEAR SPACES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10(3), pp. 51-63. doi: 10.22111/ijfs.2013.862
Sadeqi, I., Moradlou, F., Salehi, M.. ON APPROXIMATE CAUCHY EQUATION IN FELBIN'S TYPE FUZZY NORMED LINEAR SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1392; 10(3): 51-63. doi: 10.22111/ijfs.2013.862


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.