آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,822
تعداد مشاهده مقاله8,157,967
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,457,762
Bagheri, Seyed-Mohammad, Moniri, Morteza. (1392). Preservation theorems in {\L}ukasiewicz \\model theory. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10(3), 103-113. doi: 10.22111/ijfs.2013.864
Seyed-Mohammad Bagheri; Morteza Moniri. "Preservation theorems in {\L}ukasiewicz \\model theory". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10, 3, 1392, 103-113. doi: 10.22111/ijfs.2013.864
Bagheri, Seyed-Mohammad, Moniri, Morteza. (1392). 'Preservation theorems in {\L}ukasiewicz \\model theory', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10(3), pp. 103-113. doi: 10.22111/ijfs.2013.864
Bagheri, Seyed-Mohammad, Moniri, Morteza. Preservation theorems in {\L}ukasiewicz \\model theory. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1392; 10(3): 103-113. doi: 10.22111/ijfs.2013.864


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.