آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,825
تعداد مشاهده مقاله8,164,671
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,462,429
Han, Hui, Fang, Jinming. (1392). representation theorems of $L-$subsets and $L-$families on complete residuated lattice. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10(3), 125-136. doi: 10.22111/ijfs.2013.866
Hui Han; Jinming Fang. "representation theorems of $L-$subsets and $L-$families on complete residuated lattice". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10, 3, 1392, 125-136. doi: 10.22111/ijfs.2013.866
Han, Hui, Fang, Jinming. (1392). 'representation theorems of $L-$subsets and $L-$families on complete residuated lattice', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10(3), pp. 125-136. doi: 10.22111/ijfs.2013.866
Han, Hui, Fang, Jinming. representation theorems of $L-$subsets and $L-$families on complete residuated lattice. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1392; 10(3): 125-136. doi: 10.22111/ijfs.2013.866


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.