آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,697
تعداد مشاهده مقاله7,962,482
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,346,338
Bakhshi, Mahmood. (1392). On fuzzy convex lattice-ordered subgroups. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10(3), 159-172. doi: 10.22111/ijfs.2013.868
Mahmood Bakhshi. "On fuzzy convex lattice-ordered subgroups". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10, 3, 1392, 159-172. doi: 10.22111/ijfs.2013.868
Bakhshi, Mahmood. (1392). 'On fuzzy convex lattice-ordered subgroups', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10(3), pp. 159-172. doi: 10.22111/ijfs.2013.868
Bakhshi, Mahmood. On fuzzy convex lattice-ordered subgroups. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1392; 10(3): 159-172. doi: 10.22111/ijfs.2013.868


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.