آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,698
تعداد مشاهده مقاله7,965,909
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,348,953
Ayubi, J., Mohanna, F., Mohanna, S., Rezaei, M.. (1390). Watermarking Scheme Based on Multiple Chaotic Maps. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1(2), 1-9. doi: 10.22111/cit.2011.94
J. Ayubi; F. Mohanna; S. Mohanna; M. Rezaei. "Watermarking Scheme Based on Multiple Chaotic Maps". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1, 2, 1390, 1-9. doi: 10.22111/cit.2011.94
Ayubi, J., Mohanna, F., Mohanna, S., Rezaei, M.. (1390). 'Watermarking Scheme Based on Multiple Chaotic Maps', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1(2), pp. 1-9. doi: 10.22111/cit.2011.94
Ayubi, J., Mohanna, F., Mohanna, S., Rezaei, M.. Watermarking Scheme Based on Multiple Chaotic Maps. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1390; 1(2): 1-9. doi: 10.22111/cit.2011.94


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.