Wasques, V., Alves, J.. (1405). Uncertainty propagation in linear fuzzy difference equations via Hamacher t-norms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 23(6), 17-37. doi: 10.22111/ijfs.2026.53468.9464
V. F. Wasques; J. D. Alves. "Uncertainty propagation in linear fuzzy difference equations via Hamacher t-norms". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 23, 6, 1405, 17-37. doi: 10.22111/ijfs.2026.53468.9464
Wasques, V., Alves, J.. (1405). 'Uncertainty propagation in linear fuzzy difference equations via Hamacher t-norms', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 23(6), pp. 17-37. doi: 10.22111/ijfs.2026.53468.9464
Wasques, V., Alves, J.. Uncertainty propagation in linear fuzzy difference equations via Hamacher t-norms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1405; 23(6): 17-37. doi: 10.22111/ijfs.2026.53468.9464


سامانه مدیریت نشریات علمی. طراحی و پیاده سازی از سیناوب