آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها316
تعداد مقالات3,149
تعداد مشاهده مقاله5,285,361
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,182,715
Ciungu, L. C., Riecan, B.. (1393). The Inclusion-Exclusion Principle for IF-States. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(2), 17-25. doi: 10.22111/ijfs.2014.1488
L. C. Ciungu; B. Riecan. "The Inclusion-Exclusion Principle for IF-States". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11, 2, 1393, 17-25. doi: 10.22111/ijfs.2014.1488
Ciungu, L. C., Riecan, B.. (1393). 'The Inclusion-Exclusion Principle for IF-States', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(2), pp. 17-25. doi: 10.22111/ijfs.2014.1488
Ciungu, L. C., Riecan, B.. The Inclusion-Exclusion Principle for IF-States. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1393; 11(2): 17-25. doi: 10.22111/ijfs.2014.1488


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.