آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها304
تعداد مقالات3,038
تعداد مشاهده مقاله5,149,612
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,054,566
Davvaz, B., Farshi, M.. (1393). Krasner $F^{(m, n)}$-Hyperrings. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(6), 67-88. doi: 10.22111/ijfs.2014.1749
B. Davvaz; M. Farshi. "Krasner $F^{(m, n)}$-Hyperrings". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11, 6, 1393, 67-88. doi: 10.22111/ijfs.2014.1749
Davvaz, B., Farshi, M.. (1393). 'Krasner $F^{(m, n)}$-Hyperrings', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(6), pp. 67-88. doi: 10.22111/ijfs.2014.1749
Davvaz, B., Farshi, M.. Krasner $F^{(m, n)}$-Hyperrings. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1393; 11(6): 67-88. doi: 10.22111/ijfs.2014.1749


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.