آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها304
تعداد مقالات3,024
تعداد مشاهده مقاله5,130,811
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,042,764
Qiu, D., Lu, C., Zhang, W.. (1393). On Fixed Point Theorems for Contractive-type Mappings in Fuzzy Metric Spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(6), 123-130. doi: 10.22111/ijfs.2014.1752
D. Qiu; C. Lu; W. Zhang. "On Fixed Point Theorems for Contractive-type Mappings in Fuzzy Metric Spaces". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11, 6, 1393, 123-130. doi: 10.22111/ijfs.2014.1752
Qiu, D., Lu, C., Zhang, W.. (1393). 'On Fixed Point Theorems for Contractive-type Mappings in Fuzzy Metric Spaces', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(6), pp. 123-130. doi: 10.22111/ijfs.2014.1752
Qiu, D., Lu, C., Zhang, W.. On Fixed Point Theorems for Contractive-type Mappings in Fuzzy Metric Spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1393; 11(6): 123-130. doi: 10.22111/ijfs.2014.1752


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.