آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها300
تعداد مقالات2,967
تعداد مشاهده مقاله4,867,660
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,866,128
Khastan, Alireza, Moradi, Zahra. (1395). Width invariant approximation of fuzzy numbers. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(2), 111-130. doi: 10.22111/ijfs.2016.2362
Alireza Khastan; Zahra Moradi. "Width invariant approximation of fuzzy numbers". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13, 2, 1395, 111-130. doi: 10.22111/ijfs.2016.2362
Khastan, Alireza, Moradi, Zahra. (1395). 'Width invariant approximation of fuzzy numbers', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(2), pp. 111-130. doi: 10.22111/ijfs.2016.2362
Khastan, Alireza, Moradi, Zahra. Width invariant approximation of fuzzy numbers. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 13(2): 111-130. doi: 10.22111/ijfs.2016.2362


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.