آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها294
تعداد مقالات2,886
تعداد مشاهده مقاله4,555,544
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,693,719
Qiu, D., Dong, R., Li, H.. (1395). On metric spaces induced by fuzzy metric spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(2), 145-160.
D. Qiu; R. Dong; H. Li. "On metric spaces induced by fuzzy metric spaces". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13, 2, 1395, 145-160.
Qiu, D., Dong, R., Li, H.. (1395). 'On metric spaces induced by fuzzy metric spaces', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(2), pp. 145-160.
Qiu, D., Dong, R., Li, H.. On metric spaces induced by fuzzy metric spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 13(2): 145-160.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.