آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها355
تعداد مقالات3,554
تعداد مشاهده مقاله5,556,125
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,414,490
Khanehgir, Mahnaz. (1396). STABILITY OF THE JENSEN'S FUNCTIONAL EQUATION IN MULTI-FUZZY NORMED SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(3), 105-119. doi: 10.22111/ijfs.2017.3258
Mahnaz Khanehgir. "STABILITY OF THE JENSEN'S FUNCTIONAL EQUATION IN MULTI-FUZZY NORMED SPACES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14, 3, 1396, 105-119. doi: 10.22111/ijfs.2017.3258
Khanehgir, Mahnaz. (1396). 'STABILITY OF THE JENSEN'S FUNCTIONAL EQUATION IN MULTI-FUZZY NORMED SPACES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(3), pp. 105-119. doi: 10.22111/ijfs.2017.3258
Khanehgir, Mahnaz. STABILITY OF THE JENSEN'S FUNCTIONAL EQUATION IN MULTI-FUZZY NORMED SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1396; 14(3): 105-119. doi: 10.22111/ijfs.2017.3258


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.