آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها316
تعداد مقالات3,149
تعداد مشاهده مقاله5,263,556
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,174,374
Perfilieva, Irina, Stevuliakova, Petra , Valasek, Radek. (1396). F-TRANSFORM FOR NUMERICAL SOLUTION OF TWO-POINT BOUNDARY VALUE PROBLEM. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(6), 1-13. doi: 10.22111/ijfs.2017.3495
Irina Perfilieva; Petra  Stevuliakova; Radek Valasek. "F-TRANSFORM FOR NUMERICAL SOLUTION OF TWO-POINT BOUNDARY VALUE PROBLEM". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14, 6, 1396, 1-13. doi: 10.22111/ijfs.2017.3495
Perfilieva, Irina, Stevuliakova, Petra , Valasek, Radek. (1396). 'F-TRANSFORM FOR NUMERICAL SOLUTION OF TWO-POINT BOUNDARY VALUE PROBLEM', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(6), pp. 1-13. doi: 10.22111/ijfs.2017.3495
Perfilieva, Irina, Stevuliakova, Petra , Valasek, Radek. F-TRANSFORM FOR NUMERICAL SOLUTION OF TWO-POINT BOUNDARY VALUE PROBLEM. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1396; 14(6): 1-13. doi: 10.22111/ijfs.2017.3495


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.