آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها368
تعداد مقالات3,732
تعداد مشاهده مقاله5,767,387
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,719,198
Hesamian, Gholamreza, Bahrami, Farid. (1396). CREDIBILITY THEORY ORIENTED PREFERENCE INDEX FOR RANKING FUZZY NUMBERS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(6), 103-117. doi: 10.22111/ijfs.2017.3500
Gholamreza Hesamian; Farid Bahrami. "CREDIBILITY THEORY ORIENTED PREFERENCE INDEX FOR RANKING FUZZY NUMBERS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14, 6, 1396, 103-117. doi: 10.22111/ijfs.2017.3500
Hesamian, Gholamreza, Bahrami, Farid. (1396). 'CREDIBILITY THEORY ORIENTED PREFERENCE INDEX FOR RANKING FUZZY NUMBERS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(6), pp. 103-117. doi: 10.22111/ijfs.2017.3500
Hesamian, Gholamreza, Bahrami, Farid. CREDIBILITY THEORY ORIENTED PREFERENCE INDEX FOR RANKING FUZZY NUMBERS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1396; 14(6): 103-117. doi: 10.22111/ijfs.2017.3500


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.