آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها363
تعداد مقالات3,697
تعداد مشاهده مقاله5,704,616
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,651,883
Jager, Gunther, Yao, Wei. (1396). QUANTALE-VALUED GAUGE SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(1), 103-122. doi: 10.22111/ijfs.2018.3581
Gunther Jager; Wei Yao. "QUANTALE-VALUED GAUGE SPACES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 1, 1396, 103-122. doi: 10.22111/ijfs.2018.3581
Jager, Gunther, Yao, Wei. (1396). 'QUANTALE-VALUED GAUGE SPACES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(1), pp. 103-122. doi: 10.22111/ijfs.2018.3581
Jager, Gunther, Yao, Wei. QUANTALE-VALUED GAUGE SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1396; 15(1): 103-122. doi: 10.22111/ijfs.2018.3581


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.