آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها358
تعداد مقالات3,622
تعداد مشاهده مقاله5,631,730
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,552,167
Wang, Yongbing, Li, Yongming. (1397). TOPOLOGICAL CHARACTERIZATION FOR FUZZY REGULAR LANGUAGES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(4), 43-56. doi: 10.22111/ijfs.2018.4114
Yongbing Wang; Yongming Li. "TOPOLOGICAL CHARACTERIZATION FOR FUZZY REGULAR LANGUAGES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 4, 1397, 43-56. doi: 10.22111/ijfs.2018.4114
Wang, Yongbing, Li, Yongming. (1397). 'TOPOLOGICAL CHARACTERIZATION FOR FUZZY REGULAR LANGUAGES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(4), pp. 43-56. doi: 10.22111/ijfs.2018.4114
Wang, Yongbing, Li, Yongming. TOPOLOGICAL CHARACTERIZATION FOR FUZZY REGULAR LANGUAGES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 15(4): 43-56. doi: 10.22111/ijfs.2018.4114


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.