آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها358
تعداد مقالات3,622
تعداد مشاهده مقاله5,631,740
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,552,191
Zhong, Yu, Shi, Fu-Gui. (1397). STRATIFIED (L, M)-FUZZY DERIVED SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(4), 109-127. doi: 10.22111/ijfs.2018.4118
Yu Zhong; Fu-Gui Shi. "STRATIFIED (L, M)-FUZZY DERIVED SPACES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 4, 1397, 109-127. doi: 10.22111/ijfs.2018.4118
Zhong, Yu, Shi, Fu-Gui. (1397). 'STRATIFIED (L, M)-FUZZY DERIVED SPACES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(4), pp. 109-127. doi: 10.22111/ijfs.2018.4118
Zhong, Yu, Shi, Fu-Gui. STRATIFIED (L, M)-FUZZY DERIVED SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 15(4): 109-127. doi: 10.22111/ijfs.2018.4118


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.