آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها435
تعداد مقالات4,392
تعداد مشاهده مقاله6,718,966
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,466,703
Chachi, Jalal, Taheri, S. Mahmoud. (1397). OPTIMAL STATISTICAL TESTS BASED ON FUZZY RANDOM VARIABLES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(5), 27-45. doi: 10.22111/ijfs.2018.4157
Jalal Chachi; S. Mahmoud Taheri. "OPTIMAL STATISTICAL TESTS BASED ON FUZZY RANDOM VARIABLES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 5, 1397, 27-45. doi: 10.22111/ijfs.2018.4157
Chachi, Jalal, Taheri, S. Mahmoud. (1397). 'OPTIMAL STATISTICAL TESTS BASED ON FUZZY RANDOM VARIABLES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(5), pp. 27-45. doi: 10.22111/ijfs.2018.4157
Chachi, Jalal, Taheri, S. Mahmoud. OPTIMAL STATISTICAL TESTS BASED ON FUZZY RANDOM VARIABLES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 15(5): 27-45. doi: 10.22111/ijfs.2018.4157


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.