آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها413
تعداد مقالات4,175
تعداد مشاهده مقاله6,236,885
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,177,723
Arabzadeh Jafari, Adeleh, Ali Mohammadi, Seyed Mohammad, Hasanpour Naseriyeh, Mohsen. (1397). ADAPTIVE BACKSTEPPING CONTROL OF UNCERTAIN FRACTIONAL ORDER SYSTEMS BY FUZZY APPROXIMATION APPROACH. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(5), 133-155. doi: 10.22111/ijfs.2018.4164
Adeleh Arabzadeh Jafari; Seyed Mohammad Ali Mohammadi; Mohsen Hasanpour Naseriyeh. "ADAPTIVE BACKSTEPPING CONTROL OF UNCERTAIN FRACTIONAL ORDER SYSTEMS BY FUZZY APPROXIMATION APPROACH". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 5, 1397, 133-155. doi: 10.22111/ijfs.2018.4164
Arabzadeh Jafari, Adeleh, Ali Mohammadi, Seyed Mohammad, Hasanpour Naseriyeh, Mohsen. (1397). 'ADAPTIVE BACKSTEPPING CONTROL OF UNCERTAIN FRACTIONAL ORDER SYSTEMS BY FUZZY APPROXIMATION APPROACH', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(5), pp. 133-155. doi: 10.22111/ijfs.2018.4164
Arabzadeh Jafari, Adeleh, Ali Mohammadi, Seyed Mohammad, Hasanpour Naseriyeh, Mohsen. ADAPTIVE BACKSTEPPING CONTROL OF UNCERTAIN FRACTIONAL ORDER SYSTEMS BY FUZZY APPROXIMATION APPROACH. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 15(5): 133-155. doi: 10.22111/ijfs.2018.4164


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.