آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها551
تعداد مقالات5,712
تعداد مشاهده مقاله7,971,412
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,353,173
Eslami, Esfandiar. (1391). AN ALGEBRAIC STRUCTURE FOR INTUITIONISTIC FUZZY LOGIC. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(6), 31-41. doi: 10.22111/ijfs.2012.111
Esfandiar Eslami. "AN ALGEBRAIC STRUCTURE FOR INTUITIONISTIC FUZZY LOGIC". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9, 6, 1391, 31-41. doi: 10.22111/ijfs.2012.111
Eslami, Esfandiar. (1391). 'AN ALGEBRAIC STRUCTURE FOR INTUITIONISTIC FUZZY LOGIC', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(6), pp. 31-41. doi: 10.22111/ijfs.2012.111
Eslami, Esfandiar. AN ALGEBRAIC STRUCTURE FOR INTUITIONISTIC FUZZY LOGIC. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1391; 9(6): 31-41. doi: 10.22111/ijfs.2012.111


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.