آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,697
تعداد مشاهده مقاله7,962,081
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,346,055
Li, Junmin, Zhang, Guo. (1391). NON-FRAGILE GUARANTEED COST CONTROL OF T-S FUZZY TIME-VARYING DELAY SYSTEMS WITH LOCAL BILINEAR MODELS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(2), 43-62. doi: 10.22111/ijfs.2012.195
Junmin Li; Guo Zhang. "NON-FRAGILE GUARANTEED COST CONTROL OF T-S FUZZY TIME-VARYING DELAY SYSTEMS WITH LOCAL BILINEAR MODELS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9, 2, 1391, 43-62. doi: 10.22111/ijfs.2012.195
Li, Junmin, Zhang, Guo. (1391). 'NON-FRAGILE GUARANTEED COST CONTROL OF T-S FUZZY TIME-VARYING DELAY SYSTEMS WITH LOCAL BILINEAR MODELS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(2), pp. 43-62. doi: 10.22111/ijfs.2012.195
Li, Junmin, Zhang, Guo. NON-FRAGILE GUARANTEED COST CONTROL OF T-S FUZZY TIME-VARYING DELAY SYSTEMS WITH LOCAL BILINEAR MODELS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1391; 9(2): 43-62. doi: 10.22111/ijfs.2012.195


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.