آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها490
تعداد مقالات5,069
تعداد مشاهده مقاله7,371,509
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,966,940
Balasubramaniam, P., Lakshmanan, S., Rakkiyappan, R.. (1391). GLOBAL ROBUST STABILITY CRITERIA FOR T-S FUZZY SYSTEMS WITH DISTRIBUTED DELAYS AND TIME DELAY IN THE LEAKAGE TERM. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(2), 127-146. doi: 10.22111/ijfs.2012.215
P. Balasubramaniam; S. Lakshmanan; R. Rakkiyappan. "GLOBAL ROBUST STABILITY CRITERIA FOR T-S FUZZY SYSTEMS WITH DISTRIBUTED DELAYS AND TIME DELAY IN THE LEAKAGE TERM". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9, 2, 1391, 127-146. doi: 10.22111/ijfs.2012.215
Balasubramaniam, P., Lakshmanan, S., Rakkiyappan, R.. (1391). 'GLOBAL ROBUST STABILITY CRITERIA FOR T-S FUZZY SYSTEMS WITH DISTRIBUTED DELAYS AND TIME DELAY IN THE LEAKAGE TERM', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(2), pp. 127-146. doi: 10.22111/ijfs.2012.215
Balasubramaniam, P., Lakshmanan, S., Rakkiyappan, R.. GLOBAL ROBUST STABILITY CRITERIA FOR T-S FUZZY SYSTEMS WITH DISTRIBUTED DELAYS AND TIME DELAY IN THE LEAKAGE TERM. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1391; 9(2): 127-146. doi: 10.22111/ijfs.2012.215


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.