آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,822
تعداد مشاهده مقاله8,158,971
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,458,464
Kazancı, O., Yamak, S., Davvaz, B.. (1389). On $n$-ary Hypergroups and Fuzzy $n$-ary Homomorphism. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8(1), 65-76. doi: 10.22111/ijfs.2011.237
O. Kazancı; S. Yamak; B. Davvaz. "On $n$-ary Hypergroups and Fuzzy $n$-ary Homomorphism". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8, 1, 1389, 65-76. doi: 10.22111/ijfs.2011.237
Kazancı, O., Yamak, S., Davvaz, B.. (1389). 'On $n$-ary Hypergroups and Fuzzy $n$-ary Homomorphism', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8(1), pp. 65-76. doi: 10.22111/ijfs.2011.237
Kazancı, O., Yamak, S., Davvaz, B.. On $n$-ary Hypergroups and Fuzzy $n$-ary Homomorphism. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1389; 8(1): 65-76. doi: 10.22111/ijfs.2011.237


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.