آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,705
تعداد مشاهده مقاله7,969,915
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,351,927
Castro-Company, Francisco, Tirado, Pedro. (1395). On The Bicompletion of Intuitionistic Fuzzy Quasi-Metric Spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(3), 143-151. doi: 10.22111/ijfs.2016.2435
Francisco Castro-Company; Pedro Tirado. "On The Bicompletion of Intuitionistic Fuzzy Quasi-Metric Spaces". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13, 3, 1395, 143-151. doi: 10.22111/ijfs.2016.2435
Castro-Company, Francisco, Tirado, Pedro. (1395). 'On The Bicompletion of Intuitionistic Fuzzy Quasi-Metric Spaces', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(3), pp. 143-151. doi: 10.22111/ijfs.2016.2435
Castro-Company, Francisco, Tirado, Pedro. On The Bicompletion of Intuitionistic Fuzzy Quasi-Metric Spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 13(3): 143-151. doi: 10.22111/ijfs.2016.2435


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.