آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها551
تعداد مقالات5,712
تعداد مشاهده مقاله7,971,385
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,353,158
Ahmadi, Sareh, Fateh, Mohammad Mehdi. (1397). CONTROL OF FLEXIBLE JOINT ROBOT MANIPULATORS BY COMPENSATING FLEXIBILITY. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(4), 57-71. doi: 10.22111/ijfs.2018.4115
Sareh Ahmadi; Mohammad Mehdi Fateh. "CONTROL OF FLEXIBLE JOINT ROBOT MANIPULATORS BY COMPENSATING FLEXIBILITY". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 4, 1397, 57-71. doi: 10.22111/ijfs.2018.4115
Ahmadi, Sareh, Fateh, Mohammad Mehdi. (1397). 'CONTROL OF FLEXIBLE JOINT ROBOT MANIPULATORS BY COMPENSATING FLEXIBILITY', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(4), pp. 57-71. doi: 10.22111/ijfs.2018.4115
Ahmadi, Sareh, Fateh, Mohammad Mehdi. CONTROL OF FLEXIBLE JOINT ROBOT MANIPULATORS BY COMPENSATING FLEXIBILITY. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 15(4): 57-71. doi: 10.22111/ijfs.2018.4115


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.