آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,705
تعداد مشاهده مقاله7,969,901
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,351,920
Zhang, De, Guo, Caimei, Chen, Degang. (1397). On generalized fuzzy numbers. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(1), 61-73. doi: 10.22111/ijfs.2019.4484
De li Zhang; Caimei Guo; Degang Chen. "On generalized fuzzy numbers". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 1, 1397, 61-73. doi: 10.22111/ijfs.2019.4484
Zhang, De, Guo, Caimei, Chen, Degang. (1397). 'On generalized fuzzy numbers', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(1), pp. 61-73. doi: 10.22111/ijfs.2019.4484
Zhang, De, Guo, Caimei, Chen, Degang. On generalized fuzzy numbers. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 16(1): 61-73. doi: 10.22111/ijfs.2019.4484


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.