آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها683
تعداد مقالات6,672
تعداد مشاهده مقاله10,592,058
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,131,735
Wang, Y. M., Liu, H. W.. (1398). Migrativity equations and Mayor's aggregation operators. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(4), 41-53. doi: 10.22111/ijfs.2019.4780
Y. M. Wang; H. W. Liu. "Migrativity equations and Mayor's aggregation operators". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 4, 1398, 41-53. doi: 10.22111/ijfs.2019.4780
Wang, Y. M., Liu, H. W.. (1398). 'Migrativity equations and Mayor's aggregation operators', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(4), pp. 41-53. doi: 10.22111/ijfs.2019.4780
Wang, Y. M., Liu, H. W.. Migrativity equations and Mayor's aggregation operators. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 16(4): 41-53. doi: 10.22111/ijfs.2019.4780


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب