آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها464
تعداد مقالات4,757
تعداد مشاهده مقاله7,102,587
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,761,983
Jäger, G.. (1398). The Wijsman structure of a quantale-valued metric space. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(1), 171-184. doi: 10.22111/ijfs.2020.5118
G. Jäger. "The Wijsman structure of a quantale-valued metric space". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 1, 1398, 171-184. doi: 10.22111/ijfs.2020.5118
Jäger, G.. (1398). 'The Wijsman structure of a quantale-valued metric space', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(1), pp. 171-184. doi: 10.22111/ijfs.2020.5118
Jäger, G.. The Wijsman structure of a quantale-valued metric space. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 17(1): 171-184. doi: 10.22111/ijfs.2020.5118


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.