آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها556
تعداد مقالات5,734
تعداد مشاهده مقاله8,018,310
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,389,906
Seliga, A.. (1399). Greedy decomposition integrals. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(5), 23-28. doi: 10.22111/ijfs.2020.5511
A. Seliga. "Greedy decomposition integrals". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 5, 1399, 23-28. doi: 10.22111/ijfs.2020.5511
Seliga, A.. (1399). 'Greedy decomposition integrals', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(5), pp. 23-28. doi: 10.22111/ijfs.2020.5511
Seliga, A.. Greedy decomposition integrals. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(5): 23-28. doi: 10.22111/ijfs.2020.5511


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.